top of page

Biz Kimiz?

Biz, sağlığın her şeyden önde geldiğini bilerek yola çıktık. Yola çıktığımız günden bu yana her hastaya özverili bir hizmet sunmayı kendimize amaç edindik. Bu amaçla ilk günden beri her zaman kaliteli hizmet vermeyi hedefleyerek her şartta hasta konforunu ve güvenliğini ön planda tutup hastalarımızın  en iyi hizmeti almasına olanak sağladık. 


Türkiye, sağlıkta sürekli kendini ileri taşıyan bir ülke konumunda. Dünyanın dört bir yanından hasta kabul ederek, hastalarımızı  ülkemizde en güzel şartlarda misafir ediyoruz. Tedavi öncesi ve sonrasında anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı otellerde konaklayan hastalarımıza bizimle iletişime geçtikleri ilk andan son ana kadar kendi dillerinde hizmet veriyoruz.

Bu koşulları sağlarken de en iyi sağlık hizmetlerini, en ekonomik koşullarda hastalarımıza sunuyoruz.

Tedavi sürecimiz, hastalarımızın ellerinde olan belgeleri (sağlık raporu, MR vs) bize iletmeleri ile başlar. KVKK kapsamında, hastalığın adı, evresi gibi durumlar öğrenildiğinde, uzman doktor kadromuz tedavi sürecinin planlanmasını oluşturur. Oluşturulan tedavi planı hastalarımızla paylaşılır. Tedavi sürecine karar verildikten sonra, hastalar istekleri doğrultusunda özel VIP araçlarla havaalanından hastaneye ya da konaklamalı alınan paketlerde otellerine götürülür. Tedavi sürecinin başından sonuna kadar sağlık danışmalarımız tarafından 7/24 destek sağlanır. 
EMKAN HEALTH GROUP olarak, hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanız için beklentilerinizin her zaman üstüne çıkmaya söz veriyoruz.

Ekip arkadaşlarımızı; kendini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık, donanım sahibi ve her şeyden önce insanları seven kişiler arasından seçiyoruz. İşini büyük bir sevgi ve ilgi ile yapan, konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla sağlığın her şeyden önde geldiğini bilerek çıktığımızda bu yolda, önce insan sağlığı diyoruz.

Üroloji alanında,  Penil Protez ameliyatındaki 10 yıllık tecrübemiz ve binlerce başarılı operasyonumuz ile bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. 

bottom of page